Skorzystaj z naszego Kreatora Zielonych szkół i skomponuj własną wymarzoną imprezę.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wycenę imprezy ze szczegółowymi informacjami o imprezie na swój adres e-mail.

Pod Kreatorem opis naszych atrakcji

  Transport łączony*Transport własnyTransport zapewniony przez organizatora

  *Transport łączony- Transport do atrakcji wymienionych w programie zapewniony przez organizatora, przyjazd do i wyjazd z Ośrodka zapewniony przez zamawiającego.

  ŚniadanieŚniadanie + obiadokolacjaŚniadanie + obiad + kolacja

  wycieczka rowerowa po Puszczy Piskiejlekcja gry w tenisazestaw gier i zabawzawody sportowegry zespołoweturniej w siatkówkę plażowąbaloniadaMazurolandia

  spływ kajakowy rzeką Pisąspływ kajakowy rzeką Krutyniąnauka pływania kajakiem po jeziorze Rośrejs żeglarski jeziorem Rośrejs statkiemAquapark Tropikana w hotelu Gołębiewskikąpiel w jeziorze pod nadzorem ratownika

  spacer po Puszczy Piskiejspacer po rezerwacie Zakrętspacer po rezerwacie Jezioro Nidzkiespacer po rezerwacie SzastQuesting po PiszuPiska Pozycja RyglowaGra terenowa po Puszczy Piskiej

  Park Dzikich Zwierząt w KadzidłowieStacja PAN w PopielnieFerma Jeleniowatych w KosewieZOO Safari OkrągłeHodowla alpak w OnufryjewiePasieka w Wielkim LesieOśrodek Edukacji Leśnej PliszkaLeśniczówka Pranie

  Wilczy SzaniecWyłuszczarnia Nasion w Ruciane-NidaZamek w RynieZamek w KętrzynieZamek w ReszluSkansen Kurpiowski w NowogrodzieOsada Kulturowa w KadzidłowieMuzeum Ziemi PiskiejPark Miniatur w MazurolandiiMiasteczko Westernowe MrongovilleWioska Indiańska w MrągowieGalindia w IznocieŚwięta Lipka - Sanktuarium Maryjne o. JezuiciTwierdza Boyen w GiżyckuZagroda Kurpiowska w Kadzidle

  Wykład o żeglarstwieLekcja TańcaLekcja samoobronyWarsztat Walki ze StresemWarsztat KreatywnościWarsztat UważnościWarsztat Zdrowy Kręgosłup

  Wieczór gier planszowychKaraokeDyskotekaWielki Quiz o MazurachGra terenowaMałe KinoOgniskogra plenerowa Śladami Josepha Conrada

  Atrakcje dla aktywnych

  Wycieczka rowerowa po Puszczy Piskiej

  Wycieczka rowerowa po Puszczy Piskiej to świetna okazja, aby aktywnie i zdrowo spędzić czas a także zobaczyć podczas podróży ciekawe miejsca, które wpisują się w historie tutejszych terenów. Puszcza Piska to miejsce gdzie znajduje się wiele szlaków rowerowych o różnych poziomach trudności, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie, jest ona również największym kompleksem leśnym. Podczas podróży można podziwiać piękne jeziora oraz napotkać dzikie zwierzęta. Największą zaletą podróży rowerowych jest możliwość stałego kontaktu z przyrodą i jej podziwiania. Możemy poczuć delikatny ciepły wiatr na naszej skórze, zapach sosnowego lasu czy wiosennych kwiatów, a także usłyszeć muzykę natury w postaci odgłosów zwierząt. Dzięki temu możemy chłonąć wszystko to, co daje nam natura.

  Lekcja gry w tenisa

  Gra w tenisa jest doskonałym sposobem na rozładowanie energii. Jest to jednocześnie nauka opanowania i taktycznego myślenia. Trening jest dynamiczny dużo się na nim dzieje a tenis zaczyna kojarzyć się uczestnikom z dobrą zabawą. Trening Jest bardzo uniwersalny, ponieważ naukę gry można rozpocząć w każdym wieku.

  Zestaw gier i zabaw

  Dla chętnych nie zabraknie ciekawych gier oraz zabaw, które sprawią, że uczestnicy nie będą się nudzić. Zabawy i gry o różnym poziomie trudności dostosowane dla każdego uczestnika.

  Zawody sportowe

  Przystąp do rywalizacji w zawodach sportowych na świeżym powietrzu i zdobądź Puchar Jeziora Roś. Poziom trudności dostosowany do grupy.

  Gry zespołowe

  Sporty zespołowe, to świetny trening na świeżym powietrzu. Oprócz treningu ciała, kształtuje również wiele cech przydatnych, na co dzień. Wspólny cel, współdziałanie, praca zespołowa, szacunek dla przeciwnika i fair play. Na terenie ośrodka znajduje się boisko do gry siatkówkę plażową, bramki do piłki nożnej oraz kosz do koszykówki. Tak, więc, łap za piłkę i ruszaj na boisko!

  Turniej w siatkówkę plażową

  Siatkówka plażowa to świetna zabawa dla osób, które lubią sporty drużynowe.  W turnieju wziąć udział może każdy, kto chce sprawdzić swoje umiejętności na piasku dobrze się przy tym bawiąc.

  Baloniada

  Zabawa przypomina grę w siatkówkę. Gramy na boisku do plażówki. Dzielimy uczestników na dwie drużyny. Każdy musi mieć parę. Para łapie jeden ręcznik za rogi i tym ręcznikiem odbija balon na drugą stronę siatki. Zasady są podobne jak w siatkówce (można je zmieniać, dostosowując do wieku uczestników). Gdy balon upadnie i się rozbije, drużyna przeciwna otrzymuje punkt. Zabawa polecana zwłaszcza na ciepłe dni. Gwarantowana świetna zabawa.

  Mazurolandia

  Mazurolandia jest położonym na Mazurach w Gierłoży k. Kętrzyna parkiem atrakcji, który łączy dobrą zabawę z poznawaniem zabytków kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego. To jedyne takie miejsce, w którym można zobaczyć miniatury najpiękniejszych budowli Warmii i Mazur, Park Militariów, grodzisko rycerskie, Park Zabaw oraz moc innych, największych atrakcji na Mazurach.

  Atrakcje dla wodniaków

  Spływ kajakowy rzeką Pisą

  Kajaki to rewelacyjny sposób na spędzanie wolnego czasu, dla osób w różnym wieku, o różnym poziomie zaawansowania– każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas spływu rzeką Pisą podziwiać można piękne krajobrazy Mazur, zobaczyć żerujące nad polami dzikie ptactwo czy spotkać gaszące pragnienie nad rzeką sarny. Pływanie kajakiem jest świetnym sportem dla każdego, ze względu na to, że to ty wybierasz sobie tempo i możesz się zrelaksować w każdej chwili.

  Spływ kajakowy Krutynią

  Przepłyń królową rzek Mazur. Na szlak Krutyni mogą wybierać się praktycznie wszyscy, nawet amatorzy i rodziny z dziećmi.Szlak Krutyni jest szlakiem bezpiecznym i łatwym. Jest on jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce. Rzekę przecina Puszcza Piską a w jej okolicy możemy wypatrywać pięknych ptaków wodnych.

  Nauka pływania kajakiem po jeziorze Roś

  To idealne rozwiązanie dla tych, którzy we własnym tempie chcą nauczyć się pływać kajakiem oraz zdobyć nowe umiejętności. Zapewniamy wykwalifikowanych instruktorów oraz wszelkie niezbędne narzędzia do rozpoczęcia przygody z kajakarstwem.

  Rejs żeglarski jeziorem Roś

  Dla osób spragnionych niezapomnianych wrażeń, żeglarskich przygód, wyjątkowych doznań. Uczestnicy rejsu nie muszą posiadać żadnego doświadczenia ani uprawnień żeglarskich. Wyprawy są przeznaczone dla każdego – bardziej lub mniej zaawansowanego, początkującego, młodszego i starszego z większą, czy przeciętną kondycją. Na każdej łódce z załogą doświadczony sternik z uprawieniami.

  Rejs rzeką Pisą statkiem Smętek

  Smętek to statek wpisany w historię miasta Pisz, jest on jedynym statkiem na Mazurach o napędzie tylnokołowym. Płynąc można podziwiać uroki niezwykłej przyrody oraz piękne Mazurskie rzeki i jeziora. Statek płynie w swoim spokojnym tempie, dzięki czemu możemy się nacieszyć krajobrazem jak i po prostu czerpać radość z przebywania wśród wody i natury.

  Tropikana w hotelu Gołębiewski

  Tropikana, czyli Aquapark w miejscowości Mikołajki na Mazurach Centrum rozrywki wodnej, ale także relaksu każdy znajdzie tu coś dla siebie niezależnie od wieku. Dla osób, które cenią sobie odprężenie lecznicze kąpiele w jacuzzi, sauna lub grota solna dla tych, którzy nastawieni są na dobrą zabawę zjeżdżalnie oraz inne ciekawe atrakcje.

  Kąpiel w jeziorze pod nadzorem ratownika

  Jeśli chcesz schłodzić zgrzane ciało wodą w jeziorze, dobrze się bawić a przy tym czuć się bezpiecznie ta atrakcja jest dla Ciebie!  Kąpiemy się na oznakowanym kąpielisku pod okiem doświadczonego ratownika.

  Spacery

  Spacer po Puszczy Piskiej

  Puszcza Piska jest największym kompleksem leśnym na Mazurach. Spacer z naszym przewodnikiem to doskonała okazja, aby spędzić czas na łonie natury oraz lepiej ją poznać. Puszcza Piska stale zachwyca. A przy tym zachowała wiele ze swej pierwotnej dzikości. Liczne bagna oraz mokradła, zatopione w niej niczym perły jeziora meandrujące rzeki różnorodność gatunków roślin i zwierząt tworzą niepowtarzalny urok leśnej krainy. Aktywnie spędzimy czas a także poszerzymy, za pomocą tablic informacyjnych swoją unikatową wiedzę przyrodniczą.

  Spacer po rezerwacie Zakręt

  Niesamowite miejsce na Mazurach przy wsi Krutyń. Ścieżka przyrodnicza umożliwia nam zaznajomienie się z niezwykłą, dziewiczą przyrodą regionu. Na terenie rezerwatu możemy spotkać liczne gatunki ptaków oraz zwierząt. Można tu zobaczyć również rozmaitą roślinność i słynne torfowiska.

  Spacer po rezerwacie Jezioro Nidzkie

  Rezerwat krajobrazowy położony na terenie gmin Ruciane-Nida i Pisz, w centrum Puszczy Piskiej. Szlak bardzo atrakcyjny pod względem krajoznawczym.  Rezerwat chroniący krajobraz jednego z najpiękniejszych jezior mazurskich – Jezioro Nidzkie. Posiada wyjątkowe walory krajobrazowo-turystyczne, dobrze oddające charakterystyczne piękno krajobrazu pojeziernego. Jezioro otacza szereg zachowanych zbiorowisk roślinnych głównie borów z drzewostanami sosnowymi z niewielką domieszką świerka i brzozy, nierzadko 200-letnimi. To również najmniej zaludnione miejsca na Mazurach!

  Spacer po rezerwacie Szast

  Las Ochronny „Szast” jest położony tuż nad Pisą.
  Jest to chroniony fragment Puszczy Piskiej zniszczony przez huragan i pozostawiony bez ingerencji człowieka w celu badania lasu odnawiającego się wyłącznie naturalnie. Miejsce unikatowe, szczególnie polecane wszystkim miłośnikom przyrody. Na terenie lasu znajduje się ścieżka fakultatywna, drewniana wieża i taras widokowy.

  Questing po Piszu

  Edukacyjna gra terenowa. Opiera się ona na przejściu nieoznakowanym szlakiem turystycznym, który za pomocą licznych zagadek oprowadza Cię po niezwykłych, ale często zapomnianych miejscach. Misją tej przygody jest odnalezienie ukrytego skarbu, dzięki czemu poznamy dziedzictwo miejsca, jego legendy i historie.

  Gra terenowa

  Jest to gra grupowa i edukacyjna, która z pewnością pobudzi twoją kreatywność oraz zmysł strategiczny. Ciekawe zadania odkrywanie kolejnych miejsc oraz rozwiązywanie zagadek.  Jeśli lubisz pracę w grupie przygoda, jaką jest gra terenowa jest właśnie dla ciebie.

  Atrakcje przyrodnicze

  Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie

  Miłośnikom przygód polecamy wizytę w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie.  Park został założony w celu umożliwienia poznania gatunków zwierząt mieszkających na naszych terenach. Oprócz działalności edukacyjnej i turystycznej, ważnym zadaniem Parku Dzikich Zwierząt jest ochrona ginących gatunków, a także przywracanie ich do siedlisk naturalnych. Zobaczyć tam można m. in. tarpany, daniele, wilki, łosie, jelenie, rysie oraz wiele innych. A najfajniejsze jest to, że można wejść do zagrody zwierząt i karmić je z ręki.

  Stacja PAN w Popielnie

  Stacja Badawcza PAN specjalizuje się w hodowli konika polskiego. Oprócz hodowli konika polskiego w Popielnie można zobaczyć również unikatową hodowlę bobrów oraz bydła polskiego czerwonego wywodzącego się od małego dzikiego bydła krótkorogiego. Na terenie stacji zwiedzicie też muzeum przyrodnicze znajdujące się w zabytkowym spichlerzu z XVIII wieku. A w muzeum m.in. kolekcja poroży, zaprzęgi konne i sanie, działy poświęcone bobrom europejskim, dzikim koniom.

  Ferma Jeleniowatych w Kosewie

  To wyjątkowe miejsce – na ogromnej przestrzeni żyją tam jelenie, daniele, muflony… To dzikie zwierzęta, ale dzięki Stacji Badawczej IP PAN przyzwyczajone do obecności człowieka. Zwiedzający fermę mogą, więc nie tylko wysłuchać fascynujących opowieści o nich, obejrzeć ogromne zbiory poroży, przespacerować się po wzgórzach wśród pasących się jeleniowatych, ale również dotknąć te najspokojniejsze, niemalże garnące się ku wyciągniętej w ich kierunku dłoni.

  ZOO Safari Okrągłe

  To niezwykłe miejsce, w którym można podglądać życie dzikich zwierząt, które żyją w naturalnych warunkach, sposób zwiedzania, które odbywa się samochodami terenowymi i bryczkami. Taki sposób przejażdżki daje niezapomnianą możliwość obserwacji zwierząt z bardzo bliska oraz fotografowania. Podczas wyprawy odwiedzić można m.in. stado dzików, daniele, jelenie. Są osiołki, kozy afrykańskie, alpejskie i mleczne oraz owce wrzosówki. Jest kucyk, lama glama i guanako. Miłośnicy zwierząt na pewno będą zadowoleni.

  Hodowla alpak w Onufryjewie

  Spacer z alpakami to doskonała przygoda niezależnie od wieku czy płci. Będziecie mogli napawać się pięknem matki natury. Zwierzęta te na pewno sprawią niezwykłą radość uczestnikom, którzy będą mogli przytulać się do ich miękkiej wełny. Ze względu na ich pogodny charakter i oswojenie, każdy będzie mógł bez strachu podejść do alpaki.

  Pasieka w Wielkim Lesie

  Atrakcja turystyczna znajduje się w Wielkim lesie. Jest znana z ulów ze szklanym ścianami, dzięki czemu każdy ciekawy może zobaczyć jak wygląda praca pszczół i ich życie w ulu oraz wysłuchać ciekawych opowieści. Można tam również zaopatrzyć się w pyszne i naturalne miody różnego rodzaju oraz dowiedzieć się nieco więcej o pszczołach od doświadczonego pszczelarza.

  Ośrodek Edukacji Leśnej Pliszka

  To zmodernizowana Izba Przyrodnicza, która jest dostępna dla wszystkich turystów.Jedną z atrakcji stanowi atrium-wiata zlokalizowana na placu nadleśnictwa. Zarówno duzi jak i mali mogą zgłębić swoją wiedzę o lesie i poznać lepiej przyrodę i jej sekrety. Piękne drewniane rzeźby utalentowanego pracownika nadleśnictwa oraz sala z eksponatami są dobrym powodem, aby odwiedzić Ośrodek Pliszka. Polecamy po wizycie Ośrodka wspólny spacer po Puszczy Piskiej wraz z leśniczym.

  leśniczówka w praniu

  Leśniczówka Pranie

  Tu znajduje się Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nad brzegiem Jeziora Nidzkiego. Jego zbiory poświęcone są poecie, można zobaczyć tam jego rękopisy zdjęcia czy pamiątki. Muzeum pełni również funkcje Ośrodka kultury i Edukacji. Muzeum jest obiektem całorocznym zaprasza nie tylko miłośników poezji, ale również każdego, kto chce poznać kulturę regionu. Muzeum prowadzi również bardzo zróżnicowane lekcje muzealne w pomieszczeniach jak i na zewnątrz są to m.in. podchody, monopoly, zabawa w detektywów, turnieje i wiele innych. Wizyta w Muzeum nie musi być nudna!

   

  Wilczy Szaniec

  Wilczy Szaniec to słynne miejsce o bogatej historii wojennej. Jest największą polową kwaterą dowodzenia Adolfa Hitlera, to tutaj miał miejsce nieudany zamach na życie Führera. Poznasz tu historię powstania kwatery, jej dalsze losy oraz dowiesz się, co spotkało ją po wojnie. Obejrzeć będzie można również miasteczko bunkrów otoczone lasem.

  Wyłuszczarnia Nasion w Ruciane-Nida

  Zwiedzić tu można zabytkową wyłuszczarnię nasion. Poznać procesy, przez jakie muszą przejść szyszki, aby końcowo wydobyć z nich nasionka, które mogą posłużą do posadzanie nowego sosnowego boru. Główną atrakcją jest ogromny magazyn o czterech kondygnacjach. Gdzie można poskakać na szyszkach. Warto to przeżyć.

  Zamek w Rynie

  Zamek Krzyżacki położony nad dwoma jeziorami w samym centrum miasteczka posiada cztery skrzydła a, u jego stóp znajduje się plaża.  Zamek, kryje legendy i tajemnicze opowieści warte poznania. Zamek jest odremontowany a w ich komnatach znajdują się obecnie pokoje czterogwiazdkowego hotelu. Zamek organizuje również biesiady rycerskie.

  Zamek w Kętrzynie

  Gotycka budowla gdzie obecnie znajduję się Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego.
  Zachwyca architekturą, ale i bogatą historią. Tak zwany zamek prokuratorów niegdyś osada Pruska nazywana Rast. W zamku obecnie znajduje się biblioteka oraz Muzeum Wojciecha Kętrzyńskiego. Muzeum zgromadziło artefakty historyczne a także dzieła rzemiosła artystycznego mające związek z historią miasta oraz regionu.

  Zamek w Reszlu

  Średniowieczny zamek położny w Reszlu na Warmii. Położony nad miasteczkiem Zamek niegdyś nazywany biskupim odkryje przed wami swą rozległą historię sięgająca aż do XIV wieku. To tutaj została spalona na stosie ostatnia czarownica w Europie. W muzeum zamku można zobaczyć wystawę narzędzi tortur.

  Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie

  Najatrakcyjniejszy zabytek powiatu Łomżyńskiego. Pięknie położony skansen ukazuje dawną historię ludności kurpiowskiej. Na jego ternie znajdują się liczne dawne budowle, budynki mieszkalne, młyny karczmy wiatraki i wiele więcej atrakcji.

  Osada Kulturowa w Kadzidłowie

  Wpisana przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Olsztynie do rejestru zabytków, jako „jedyny tej skali zespół architektury drewnianej w naszym województwie”. W skład zabytkowej osady wchodzi obecnie 6 drewnianych budynków przeniesionych tu z miejscowości południowej części Mazur i pogranicza mazursko-kurpiowskiego. Budynki o niepowtarzalnym klimacie sprawiają, że jest to miejsce godne uwagi.

  Muzeum Ziemi Piskiej

  Poznaj historię miasta Pisz, jego dawne dzieje i zobacz liczne zbiory Mazurskich eksponatów z pobliskich ziemi. Można podziwiać wystawę przyrodniczą historyczną oraz etnograficzną. Starodawne druki dokumenty, meble, stare fotografie miasta oraz stara mazurska kultura ludowa to wszystko stoi otworem przed głodnymi wiedzy nie tylko o mieście, ale i o regionie.

  Park Miniatur

  Park Miniatur Zabytków Warmii i Mazur to część Mazurolandii, w której obejrzycie w jednym miejscu miniatury najciekawszych zabytków regionu. To atrakcja zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zlokalizowany w Gierłoży obejmuje zasięgiem obszar ponad 30 000 m². Znajdują się tam miniatury charakterystycznych dla regionu obiektów oraz eksponaty historyczne i archeologiczne. Pokazywane są również wystawy fotograficzne a idąc wzdłuż parku można zwiedzić również oranżerię kwatery głównej Adolfa Hitlera czy były ogród warzywny.

  Miasteczko Westernowe Mrongoville

  W miasteczku jest wiele atrakcji można tu między innymi nauczyć się jazdy konno, przejechać się bryczką czy wziąć udział w konkursach farmerskich. Biuro Sheriffa z aresztem, zabytkowa lokomotywa, oraz sklepik z pamiątkami gdzie możesz wydrukować Twój list gończy.

  Wioska Indiańska w Mrągowie

  Muzeum Plenerowe z indiańskimi namiotami oraz ponad sto eksponatów dotyczących dawnego życia i historii Indian. Nad wszystkim czuwają przewodnicy z bogatą wiedzą kulturową. Poznasz elementy wyposażenia dawnych domostw stroje czy nawet przedmioty związane z religią i magią.

  Galindia w Iznocie

  Osada walecznego plemienia Galindów. Głównymi atrakcjami są pieczary, wyprawy łodziami i opowieści o historii Galindów. Rytualny krąg kamienny, labirynt Galindów i skanseny wszystko tworzy niezapomniany klimat. W osadzie są organizowane liczne atrakcje m.in.: Napad Galindów, Pasowanie na Galinda, Poszukiwanie Bursztynu.

  Warsztaty

  Wykład o żeglarstwie

  Jeśli jesteś pasjonatem sportów wodnych i lubisz poczuć wiatr w żaglach zapraszamy na nasze wykłady o żeglarstwie dzięki nim dowiesz się wielu ciekawostek, poznasz nowe techniki oraz pogłębisz swoją wiedzę na temat żeglarstwa. Wykłady są przeznaczone zarówno dla tych, którzy chcieliby zacząć żeglować jak i tych, którzy już żeglują i są zainteresowani pogłębieniem swojej wiedzy.

  Lekcja tańca

  Dla wszystkich, którzy chcą znaleźć swój rytm i poczuć się swobodnie w tańcu. Instruktor nauczy nas paru kroków, dzięki którym zrobimy furorę na każdej dyskotece.

  Lekcja samoobrony

  Wiek i Twoja forma fizyczna nie mają najmniejszego znaczenia, na zajęciach uczymy się technik, które pozwolą nam się obronić przed zagrożeniem. Korzyści to poprawa swojego bezpieczeństwa oraz nauka prawidłowego postępowania w niebezpiecznych sytuacjach.

  Warsztat Walki ze Stresem

  Gdy często odczuwasz stres i w twojej głowie krążą myśli związane z trudnymi sytuacjami ten warsztat jest właśnie dla ciebie pomożemy tobie poradzić sobie ze stresem poprzez przekazanie wiedzy na temat narzędzi pozwalających radzić sobie z presją i trudnymi emocjami. Nasze warsztaty są dla każdego nie zależnie od wieku.

  Warsztat Kreatywności

  Kreatywność to twórcza postawa, a także myślenie, to gotowość do poszukiwania nowych, oryginalnych rozwiązań. Zadaniem warsztatów jest jej pobudzenie oraz poszukiwanie nowych inspiracji.

  Warsztat Uważności

  Pomożemy ci opanować techniki, dzięki którym zwiększysz swoją uważność a także skupienie.
  Na co dzień rozprasza nas wiele rzeczy, przez co skupienie bywa trudne szczególnie, jeśli nie wiemy jak sobie z tym radzić.
  Takie warsztaty z pewnością przysłużą się każdemu. I w efekcie ułatwią zadania, z którymi zmagasz się, na co dzień a twoje działania staną się efektywniejsze.

  Wieczór gier planszowych

  Wieczorem zasiądź z nami do gier planszowych.  To wspaniała rozrywka a także trening dla twojego umysłu. Mamy coś dla każdego, młodszego i starszego zawodnika. Gry planszowe uczą strategicznego myślenia, ale również jest to świetna okazja do integracji.

  Karaoke

  Nie ważne czy doskonale śpiewasz czy też jesteś amatorem ta zabawa jest dla wszystkich, którzy uwielbiają muzykę i śpiew nie zależnie od wieku i doświadczenia. Liczy się po prostu dobra zabawa. Więc daj się ponieść i zaśpiewaj swoją ulubioną piosenkę.

  Dyskoteka

  Latino, pop a może disco polo różnorodna muzyka porywająca do tańca oraz niepowtarzalny klimat Mazur zapraszają na naszą dyskotekę.

  Wielki Quiz o Mazurach

  Wykaż się swoją wiedzą o Mazurach i weź udział w naszym quizie. Mało wiesz o Mazurach? Nie przejmuj się, wszystkiego się dowiesz podczas pobytu w Piszu. Nauka i dobra zabawa gwarantowana.

  Małe Kino

  Zapraszamy na seans waszych ulubionych filmów w naszym hotelu. Zadbamy o wasz komfort i gwarantujemy przyjemny seans oczywiście z popcornem.

  Ognisko

  Dzień zakończony odpoczynkiem przy ognisku towarzyszach i kiełbaskach to gwarancja mile spędzonego czasu. Wspólne śpiewanie, opowieści , iskrzące się drewno i gwieździste niebo – Mazurski wieczór pod gołym niebem.

  Gra plenerowa Śladami Josepha Conrada

  Podążaj śladami Josepha Conrada i krok po kroku  poznawaj historię Marynarza oraz jego twórczość. Rozrywka na świeżym powietrzu połączona z nauką.  Dowiedz się ciekawostek na temat życia słynnego pisarza  i dotrzyj do mety na której czekać będzie na ciebie nagroda.