Nasi klienci obozów młodzieżowych są uprawnieni do następujących rabatów:

Stały Klient

Jeżeli byłeś już na naszym obozie i jeszcze Ci mało, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy wyjeździe po raz drugi masz 50 zł zniżki, a przy trzecim i kolejnym już całe 100 zł! Promocje można łączyć ze zniżką „Przyjaciele z Facebook’a” oraz „Z rodziną najlepiej się wychodzi…” lub „Zgrana Paczka”

Z rodziną najlepiej się wychodzi…

..nie tylko na zdjęciach! Jeśli masz rodzeństwo, które tak jak Ty marzy o przeżyciu niesamowitej przygody, namów ich na jeden z naszych obozów, a każdy z Was dostanie 50 zł zniżki. Promocję można łączyć ze zniżką „Stały Klient” i „Przyjaciele z Facebook’a”.

Zgrana paczka

Masz grono przyjaciół z którymi Ci ciężko się rozstawać? Nie ma problemu! Zabierz ze sobą minimum 2 osoby jadące na ten sam obóz a dostaniesz tyle procent zniżki ile Was jest (max 7% zniżki). Promocję można łączyć ze zniżką „Stały Klient” i „Przyjaciele z Facebook’a”.

Przyjaciele z Facebook’a

Polub naszą stronę fanowską na portalu facebook.com i otrzymaj 10 zł zniżki. Wejdź na facebook.com/camp.pisz i kliknij „Lubię to”. Promocję można łączyć z wyżej wymienionymi zniżkami.

Jak otrzymać rabat?

Aby móc skorzystać z powyższych rabatów, należy po wypełnieniu formularza rezerwacji miejsc, wysłać wiadomość używając poniższego formularza, treść musi zawierać nazwy rabatów z których Państwo chcieliby skorzystać oraz krótkie uzasadnienie, imię i nazwisko uczestników obozów wraz z sygnaturą obozu. Potwierdzenie otrzymania zniżek uzyskają Państwo drogą mailową od naszego pracownika.

    Napisz do nas