Przed rozpoczęciem przygotowań do wakacji, mamy dla Ciebie ekscytujące informacje – rabaty, które sprawią, że Twoje wakacje z Camp Pisz staną się jeszcze bardziej dostępne i atrakcyjne! 🏕️💰

Nasi klienci obozów młodzieżowych są uprawnieni do następujących rabatów:

Stały Klient

Zapewne pamiętasz magiczne chwile z poprzedniego obozu. Teraz, gdy wracasz po raz drugi, czeka na Ciebie specjalna nagroda – aż 80 zł zniżki! Ale to jeszcze nie koniec! Jeśli zdecydujesz się na trzeci i kolejny pobyt, możesz liczyć na aż 160 zł zniżki! Promocję można łączyć ze zniżką „Przyjaciele z Facebook’a” oraz „Z rodziną najlepiej się wychodzi…” lub „Zgrana Paczka”

Z rodziną najlepiej się wychodzi…

..nie tylko na zdjęciach! Jeśli masz rodzeństwo, które tak jak Ty marzy o przeżyciu niesamowitej przygody, namów ich na jeden z naszych obozów, a każdy z Was dostanie 80 zł zniżki. To idealna okazja, aby wspólnie cieszyć się wakacjami, dzieląc się radościami i oszczędnościami! Promocję można łączyć ze zniżką „Stały Klient” i „Przyjaciele z Facebook’a”.

Zgrana paczka

Masz przyjaciół, z którymi chciałbyś dzielić wakacyjne wspomnienia? To świetnie, bo im więcej Was, tym większa zniżka! Minimum 2 osoby na ten sam obóz oznacza tyle procent zniżki, ile Was jest (max 7%). Promocję można łączyć ze zniżką „Stały Klient” i „Przyjaciele z Facebook’a”.

Przyjaciele z Facebook’a

Lubisz być na bieżąco z naszymi nowościami? Polub naszą stronę na Facebooku i zgarnij dodatkowe 10 zł zniżki! To proste – wejdź na facebook.com/camp.pisz, kliknij „Lubię to” i korzystaj z korzyści finansowych już od teraz! 👍📱 Promocję można łączyć z wyżej wymienionymi zniżkami.

Jak otrzymać rabat?

Aby móc skorzystać z powyższych rabatów, należy po wypełnieniu formularza rezerwacji miejsc, wysłać wiadomość używając poniższego formularza, treść musi zawierać nazwy rabatów z których Państwo chcieliby skorzystać oraz krótkie uzasadnienie, imię i nazwisko uczestników obozów wraz z sygnaturą obozu. Potwierdzenie otrzymania zniżek uzyskają Państwo drogą mailową od naszego pracownika.

    Napisz do nas