739,00ZŁ
Prywatne: Zielona Szkoła

MAZURY W PIGUŁCE

Program obozu

Program imprezy
Program imprezy

1. DZIEŃ: Przyjazd do Pisza, obiad, omówienie programu pobytu, wycieczka rowerowa po Puszczy Piskiej, kolacja, ognisko z kiełbaskami nad jeziorem Roś.
2. DZIEŃ: Śniadanie, spływ kajakowy rzeką Pisą pod nadzorem ratowników, obiad, gra terenowo-zespołowa po Puszczy Piskiej/ baloniada, kolacja, karaoke/wieczór z grami planszowymi.
3. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka autokarowa do Wilczego Szańca (kwatery Hitlera) oraz do Mazurolandii- park minatur – lunchpakiet na drogę, obiadokolacja, dyskoteka/Wielki Quiz o Mazurach.
4. DZIEŃ: Śniadanie, rejs statkiem po jeziorze Roś, obiad, wyjazd.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie

Dwie formy zakwaterowania:
STANICA ŻEGLARSKA Na terenie ośrodka nad samym jeziorem Roś zlokalizowana jest Stanica Żeglarska. Jej wystrój nawiązuje do tradycji marynistycznej i mazurskiej architektury. Stanica dysponuje 8 pokojami: dwuosobowymi, trzyosobowymi, czteroosobowymi oraz pięcioosobowymi. Przestronne pokoje w pełni wyposażone, w każdym znajduje się łazienka z prysznicem oraz dostęp do sieci Wi-Fi. Stanica może pomieścić do 36 os.

DREWNIANE DOMKI LETNISKOWE nad brzegiem jeziora Roś – czteroosobowe, umeblowane, z łóżkami piętrowymi. Wszystkie posiadają własną werandę, w skład której wchodzi część rekreacyjna. Sanitariaty zewnętrzne oddzielne dla chłopców i dziewczyn. Domki mogą pomieścić do 40 osób.
Większe grupy kwaterujemy w Stanicy Żeglarskiej i domkach letniskowych albo w Stanicy Żeglarskiej i w Hotelu Joseph Conrad.

Wyżywienie
Wyżywienie

WYŻYWIENIE: Danie przygotowywane przez hotelową restaurację „Smuga Cienia” z lokalnych produktów. Kuchnia polska inspirowana daniami regionalnymi oraz filozofią slow-food. Pełne składające się z:

śniadania w formie bufetu (zimna płyta oraz dania na ciepło),
obiadu (zupa, drugie danie, kompot) oraz
kolacji w formie bufetu (zimna płyta, danie na ciepło).

Wyżywienie serwowane w jadalni położonej na terenie ośrodka Camp-Pisz. Na życzenie opiekunów serwujemy również dania wegetariańskie, dietetyczne, dostosowujemy menu do alergików.

Restauracja Smuga Cienia należy do grona członków sieci „Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle”

Dojazd
Dojazd

Cena imprezy zawiera dojazd do wyszczególnionych w programie atrakcji.
Możliwość domówienia autokaru na przewóz osób do Ośrodka i z powrotem.
Przy zapewnieniu transportu przez zamawiającego do wymienionych atrakcji w programie zapewniamy nocleg + wyżywienie dla kierowcy oraz obniżenie ceny o rzeczywiste koszty transportu do atrakcji.

Świadczena
Świadczena

3 noclegi, pełne wyżywienie przygotowywane przez restaurację „Smuga Cienia” (śniadanie, obiad, kolacja), wycieczka rowerowa, spływ kajakami, rejs statkiem, wycieczka autokarowa, zajęcia w terenie, pilot z CAMP PISZ, ognisko, dyskoteka. Transport autokarem do wyżej wymienionych atrakcji. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 30 000,0 zł na uczestnika). Dostęp do sali zabaw/wykładowej, dostęp do boiska do siatkówki plażowej, projektor, flipchart, gry planszowe.

Zaliczka

30% ceny imprezy przelewem na konto lub gotówką w biurze Camp Pisz. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu podpisania umowy.
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo

Opiekunowie

2 opiekunów na grupę 20 uczniów w cenie pobytu, na każde dodatkowe 10 osób opiekun w cenie.

Dlaczego warto

  • Kajak,
  • rower,
  • rejs statkiem

FAQ

Kim jesteśmy?
Camp-Pisz zajmuje się organizacją wycieczek dla szkół od ponad 15 lat. Przez wiele lat gromadziliśmy doświadczenie, aby stać się pionierem w tej dziedzinie. Do wycieczek szkolnych podchodzimy z ogromną starannością, aby zoptymalizować proces uczenia się przez zabawę. Zielone szkoły z Camp-Pisz to przede wszystkim odkrywanie i poznawanie świata w bezpiecznym i starannie przygotowanym środowisku. Ponadto kontakt z przyrodą, która towarzyszy naszym wyjazdom pozytywnie wpływa na podejście młodych umysłów do kwestii ekologii i pomaga im odkryć piękno polskiej przyrody. Camp-Pisz posiada własny obiekt turystyczny, położony w Piszu nad jeziorem Roś, który jest miejscem organizacji zielonych szkół stacjonarnych. Głównym miejscem organizacji imprez przez Camp-Pisz są MAZURY. Camp-Pisz jest członkiem Polskiej Izby Turystycznej PIT od 1998 roku. Firma posiada zezwolenie Wojewody Warmińsko – Mazurskiego na prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług turystycznych oraz posiada stosowne ubezpieczenie ORGANIZATORA TURYSTYKI.
Jakie oferujemy zakwaterowanie?
STACJONARNE ZIELONE SZKOŁY są dedykowane grupom, które lubią cieszyć się komfortem zakwaterowania w wygodnych i dostosowanych do potrzeb uczestników drewnianych domkach letniskowych (czteroosobowe, umeblowane, z łóżkami piętrowymi. Wszystkie posiadają własną werandę, w skład której wchodzi część rekreacyjna) lub pokojach z łazienkami w Stanicy Żeglarskiej na terenie Ośrodka Camp-Pisz. Jej wystrój nawiązuje do tradycji marynistycznej i mazurskiej architektury. Stanica dysponuje 8 pokojami: dwuosobowymi, trzyosobowymi, czteroosobowymi oraz pięcioosobowymi. Przestronne pokoje w pełni wyposażone, w każdym znajduje się łazienka z prysznicem oraz dostęp do sieci Wi-Fi.
Czy nasze jedzenie smaczne?
Danie przygotowywane przez hotelową restaurację „Smuga Cienia” z lokalnych produktów. Kuchnia polska inspirowana daniami regionalnymi oraz filozofią slow-food. Pełne składające się z:

śniadania w formie bufetu (zimna płyta oraz dania na ciepło),
obiadu (zupa, drugie danie, kompot) oraz
kolacji w formie bufetu (zimna płyta, danie na ciepło).
Wyżywienie serwowane w jadalni położonej na terenie ośrodka Camp-Pisz. Na życzenie opiekunów serwujemy również dania wegetariańskie, dietetyczne, dostosowujemy menu do alergików. Restauracja Smuga Cienia należy do grona członków sieci „Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle”
Czy cena zawiera transport z/do szkoły?
Cena nie obejmuje przyjazdu do i wyjazdu z Ośrodka tylko na przewóz do wymienionych atrakcji w ofercie. Przy zapewnieniu transportu przez zamawiającego do wymienionych atrakcji w ofercie zapewniamy nocleg + wyżywienie dla kierowcy oraz obniżenie ceny o rzeczywiste koszty transportu do wyżej wymienionych atrakcji.
Jest możliwość również domówienia autokaru na przewóz osób do Ośrodka i z powrotem.
Czy opiekunowie są w cenie?
Tak, 2 opiekunów na grupę 20 uczniów w cenie pobytu, na każde dodatkowe 10 osób opiekun w cenie.
Czy wymagana jest wpłata zaliczki?
Tak, 30% ceny imprezy przelewem na konto lub gotówką w biurze Camp Pisz. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu podpisania umowy.
Jak mogę opłacić za imprezę?
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo.
Czy uczestnicy są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków?
TAK, suma ubezpieczenia 30 000,0 zł na uczestnika.

Ile dni

4 dni

Max. liczba uczestników

15-60

Rodzaj imprezy

rejs statkiem
spływ kajakowy
wycieczka rowerowa

Sprawdź również