OBOZY NA MAZURACH CAMP PISZ

Od lat nasze obozy cieszą się ogromną popularnością. W przeciągu 20 lat staliśmy się liderem w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej. Wyszkoliliśmy tysiące kursantów na żeglarzy jachtowych oraz profesjonalnych windsurferów. Pełna pasji oraz zapału kadra opiekunów i instruktorów zadba o odpowiednią formę szkolenia oraz bezpieczeństwo podczas zajęć na wodzie jak i lądzie. Malownicze położenie ośrodka bezpośrednio nad jeziorem Roś przy Hotelu Joseph Conrad, nieopodal Puszczy Piskiej w sercu Mazur gwarantuje bogactwo przyrodnicze, aktywny wypoczynek blisko natury oraz wspaniałą zabawę w towarzystwie ludzi podzielających Twoje pasje.

OFERTA LATO 2024

Przedstawiamy z radością naszą aktualną ofertę obozów na nadchodzące wakacje. Jak co roku, Camp Pisz serwuje niezapomniane przygody dla miłośników wiatru i wody, zapewniając wyjątkowe chwile na Mazurach. 🏕️🌈
Z dumą kontynuujemy naszą tradycję organizowania obozów żeglarskich i windsurfingowych, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem każdego roku. Na Mazurach, w otoczeniu jezior i lasów, zapraszamy do udziału w fascynujących lekcjach żeglarstwa i windsurfingu pod okiem doświadczonych instruktorów. Zanurz się w wodnych przygodach, ucz się i baw się razem z nami! ⛵🏄‍♂️🌊

UWAGA NA RABATY

Przed rozpoczęciem przygotowań do wakacji, mamy dla Ciebie ekscytujące informacje – rabaty, które sprawią, że Twoje wakacje z Camp Pisz staną się jeszcze bardziej dostępne i atrakcyjne! 🏕️💰
Stały Klient
Jeżeli byłeś już na naszym obozie i jeszcze Ci mało, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Przy wyjeździe po raz drugi masz 80 zł zniżki, a przy trzecim i kolejnym już całe 160 zł!
Z rodziną najlepiej się wychodzi…
..nie tylko na zdjęciach! Jeśli masz rodzeństwo, które tak jak Ty marzy o przeżyciu niesamowitej przygody, namów ich na jeden z naszych obozów, a każdy z Was dostanie 80 zł zniżki. To idealna okazja, aby wspólnie cieszyć się wakacjami, dzieląc się radościami i oszczędnościami! Promocję można łączyć ze zniżką „Stały Klient” i „Przyjaciele z Facebook’a”.
Zgrana paczka
Masz przyjaciół, z którymi chciałbyś dzielić wakacyjne wspomnienia? To świetnie, bo im więcej Was, tym większa zniżka! Minimum 2 osoby na ten sam obóz oznacza tyle procent zniżki, ile Was jest (max 7%). Promocję można łączyć ze zniżką „Stały Klient” i „Przyjaciele z Facebook’a”.
Przyjaciele z Facebook’a
Lubisz być na bieżąco z naszymi nowościami? Polub naszą stronę na Facebooku i zgarnij dodatkowe 10 zł zniżki! To proste – wejdź na facebook.com/camp.pisz, kliknij „Lubię to” i korzystaj z korzyści finansowych już od teraz! 👍📱 Promocję można łączyć z wyżej wymienionymi zniżkami.
ODBIERZ RABAT

OŚRODEK CAMP PISZ

Ośrodek Camp Pisz to cenione miejsce na wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Położony w atrakcyjnym miejscu nad samym jeziorem, obok plaży miejskiej, przy początku biegu rzeki Pisy, nieopodal Puszczy Piskiej, na obrzeżach miasta. Zakwaterowanie w drewnianych domkach letniskowych zlokalizowanych nad samym jeziorem, w pełni umeblowanych, każdy domek posiada własną werandę. Wyżywienie zapewnia kuchnia hotelowej restauracji Smuga Cienia, gdzie gotujemy smacznie i zdrowo z produktów lokalnych, wysokiej jakości. Ośrodek jest ogrodzony, a na jego terenie znajduje się również keja, sala do zajęć, boisko do siatkówki plażowej, plac do zabaw, wypożyczalnia sprzętu wodnego, hotel Joseph Conrad oraz restauracja Smuga Cienia.