Świętuj z nami nadejście wiosny podczas niezapomnianego Spływu Pisą! Gdy przyroda budzi się do życia, organizujemy wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Ci odkryć urok rzeki i otaczającej ją przyrody. Podczas spływu będziesz miał okazję podziwiać niezwykłe krajobrazy, które malują się na brzegach rzeki. Od żywych kolorów kwitnących kwiatów po delikatne odcienie nowo rozkwitających liści – każdy zakręt rzeki kryje w sobie niepowtarzalny urok, który zachwyci nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Wiosenny Spływ Pisą to nie tylko podróż, ale również niepowtarzalna okazja do zanurzenia się w pięknie natury i odprężenia się z dala od zgiełku codzienności. Dołącz do naszego wiosennego świętowania i pozwól rzeczywistości zatracić się w urokliwym tańcu natury. Czekamy na Ciebie na brzegach Pisy, gotowi na niezapomnianą przygodę pełną wiosennych cudów!

kajak camp pisz-2

Termin: 23.03.2024

Trasa spływu: Hotel Joseph Conrad* -> Most w Dziadowie

*Miejsce startowe może uleć zmianie jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające pływaniu po jeziorze wtedy wypływamy od razu z rzeki Pisy.

Czas: około 4,5 godzin.

Długość trasy: 20 km.

Program:

 • 10:30 – zbiórka uczestników przy hotelu Joseph Conrad;
 • 10:35 – odprawa, zapoznanie się zasadami bezpieczeństwa na spływie;
 • 10:45 – wypłynięcie na jezioro Roś i wpłyniecie na rzekę Pisę;
 • 15:15 – zakończenie spływu przy moście w Dziadowie;
 • 15:45 – ognisko z kiełbaskami przy Hotelu Joseph Conrad.

Świadczenia:

 • Kajaki polietylenowe 2 – osobowe typu Vista z środkami ratunkowymi;
 • Przewodnik kajakowy;
 • Ognisko z kiełbaskami na zakończenie spływu;
 • Transport powrotny.

Uwaga liczba miejsc ograniczona do 20 osób.

Cena:

 • 75 zł od osoby dorosłej.
 • 60 zł dla dzieci do 16 roku życia.

W celu rezerwacji miejsc na spływie prosimy o wypełnienie poniższego formularza rezerwacji. Informację o potwierdzeniu rezerwacji zostaną przesłane na podany adres e-mail.

Zadatek:

W celu zapewnienia sobie miejsc na spływie kajakowym prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 25 zł od uczestnika na konto ING Bank Śląski PL 0410 5018 0710 0000 2316 2745 76 w tytule prosimy podać „Zimowy Spływ kajakowy [imię, nazwisko uczestnika]”

Rezerwacja:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu(wymagane)

  Ilość osób(wymagane)

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz rezerwacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Ośrodek Żeglarstwa i Turystyki Wodnej Camp Pisz Marek Łachacz, Turystów 11, 12-200 Pisz

  Szukasz noclegu na spływ?:

  Proponujemy pakiet spływ z noclegiem w Hotelu Joseph Conrad w atrakcyjnych cenach. Wejdź na na stronę hotelconrad.pl

  Skontaktuj się z nami:

  +48 87 423 04 59

  +48 87 423 04 41

  info@camp.com.pl