Zielone Szkoły

Zielone Szkoły Camp-Pisz zajmuje się organizacją zielonych szkół od ponad 20 lat. Przez wiele lat gromadziliśmy doświadczenie, aby stać się pionierem w tej dziedzinie. Do zielonych szkół podchodzimy z ogromną starannością, aby zoptymalizować proces uczenia się przez zabawę. Zielone szkoły z Camp-Pisz to przede wszystkim odkrywanie i poznawanie świata w bezpiecznym i starannie przygotowanym środowisku. Ponadto kontakt z przyrodą, która towarzyszy naszym wyjazdom pozytywnie wpływa na podejście młodych umysłów do kwestii ekologii i pomaga im odkryć piękno polskiej przyrody.

O firmie

Camp-Pisz jest członkiem Polskiej Izby Turystycznej PIT od 1998 roku. Firma posiada zezwolenie Wojewody Warmińsko – Mazurskiego na prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług turystycznych oraz posiada stosowne ubezpieczenie ORGANIZATORA TURYSTYKI. Działalność firmy została wyróżniona znakiem „Produkt z Warmii i Mazur” nadawanym przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Prawo do korzystania ze znaku przysługuje jedynie flagowym produktom, usługom i wydarzeniom naszego regionu, które charakteryzują się dobrą jakością.

Atrakcje

Zapraszamy na Mazury, gdzie wspólnie odkryjemy piękno tamtejszych jezior, zwiedzając przy tym liczne zabytki. Nasza oferta jest indywidualnie dobierana do potrzeb grupy. Szeroki wybór możliwości zapewni optymalny wypoczynek nawet najbardziej wymagającym klientom. W oferowanej przez nas gamie Zielonych Szkół znajdą Państwo przeróżne warianty spędzania wolnego czasu: spływy kajakowe, rejsy żeglarskie, wyprawy statkiem, wycieczki autokarowe, zajęci integracyjne, wyprawy rowerowe. Dbamy również o inne atrakcje, organizując dyskoteki, podchody, wieczorne ogniska z pieczeniem kiełbasek czy zawody sportowe, a także zapewniamy wyżywienie oraz wygodne noclegi dla wszystkich uczestników. Można skorzystać z gotowego programu imprezy bądź samemu skomponować wymarzoną Zieloną Szkołę. Gwarantujemy udany i bezpieczny wypoczynek. Nasze wycieczki szkolne to również doskonała opcja, aby połączyć naukę i aktywne formy spędzania czasu.

Zakwaterowanie

Nasze Zielone Szkoły są dedykowane grupom, które lubią cieszyć się komfortem zakwaterowania w wygodnych i dostosowanych do potrzeb uczestników drewnianych domkach kempingowych lub pokojach z łazienkami w Stanicy Żeglarskiej. OŚRODEK CAMP PISZ położony jest na Mazurach na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na obrzeżach miasta Pisz, nieopodal Puszczy Piskiej. Na ternie obiektu znajdują się również port jachtowy, plaża, boisko do siatkówki plażowej, sala do gier i zabaw, miejsce na ognisko i grilla, sanitariaty, wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów, restauracja Smuga Cienia, Domki na Wodzie oraz Hotel Joseph Conrad**. Obiekt jest ogrodzony, oświetlony. STANICA ŻEGLARSKA Na terenie ośrodka nad samym jeziorem Roś zlokalizowana jest Stanica Żeglarska. Jej wystrój nawiązuje do tradycji marynistycznej i mazurskiej architektury. Stanica dysponuje 8 pokojami: dwuosobowymi, trzyosobowymi, czteroosobowymi oraz pięcioosobowymi. Przestronne pokoje w pełni wyposażone, w każdym znajduje się łazienka z prysznicem oraz dostęp do sieci Wi-Fi. DREWNIANE DOMKI LETNISKOWE nad brzegiem jeziora Roś – czteroosobowe, umeblowane, z łóżkami piętrowymi. Wszystkie posiadają własną werandę, w skład której wchodzi część rekreacyjna.

Wyżywienie

Danie przygotowywane przez hotelową restaurację „Smuga Cienia” z lokalnych produktów. Kuchnia polska inspirowana daniami regionalnymi oraz filozofią slow-food. Pełne składające się z: śniadania w formie bufetu (zimna płyta oraz dania na ciepło), obiadu (zupa, drugie danie, kompot) oraz kolacji w formie bufetu (zimna płyta, danie na ciepło). Wyżywienie serwowane w jadalni położonej na terenie ośrodka Camp-Pisz. Na życzenie opiekunów serwujemy również dania wegetariańskie, dietetyczne, dostosowujemy menu do alergików. Restauracja Smuga Cienia należy do grona członków sieci „Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle

Kreator Zielonych Szkół

Proponujemy Państwu również ułożenie własnej, wymarzonej zielonej szkoły, gdzie to Wy ustalicie wszystkie szczegóły. Chcesz stworzyć własny program Zielonej Szkoły?

Kliknij tutaj

Programy Zielonych Szkół

Chciałbyś skorzystać z gotowych i sprawdzonych programów imprez szkolnych? Sprawdź poniżej naszą ofertę.

10 imprezy